رسانه انفجار آلومینا زیرکونیا برای تجهیزات کارخانه کاغذ

رسانه انفجار آلومینا زیرکونیا برای تجهیزات کارخانه کاغذ

تجهیزات کارخانه کاغذ همیشه پر از زباله های ضخیم کثیف و سرسخت است، سندبلاست راه خوبی برای تمیز کردن دستگاه های کاغذ سازی است. رسانه انفجار آلومینا زیرکونیا به دلیل زبری و مقاومت در برابر سایش بالا برای این کار استفاده شده است. بیشترین مشخصات مورد استفاده برای انفجار 25% زیرکونیا آلومینا F24، F36 و F46 است.

در اینجا مزایای رسانه انفجار زیرکونیا آلومینا برای تجهیزات کارخانه کاغذ آورده شده است:

1. سختی: آلومینا زیرکونیا یک ماده فوق العاده سخت با سختی HV 20.5-21GPa است. این باعث می شود که برای از بین بردن پوشش های سخت، زنگ زدگی و سایر آلودگی های سطحی موثر باشد. سختی آن به آن اجازه می دهد تا به طور موثر سطوح را بدون ایجاد آسیب تمیز و آماده کند.

 

2. دوام: دانه آلومینا ذوب شده زیرکونیا به دلیل دوام آن به دلیل اندازه کریستال کوچکش 10-14 میلی متر شناخته شده است. این بدان معناست که برای هر بار آسیاب وزن بسیار کمی از دست می دهد. این امر آن را به یک انتخاب مقرون به صرفه تبدیل می کند زیرا می توان آن را چندین بار قبل از نیاز به تعویض استفاده کرد.

 

3. خود تیز شونده: آلومینا زیرکونیا می تواند در طی فرآیند انفجار خود تیز شود. این به این معنی است که لبه‌های ذرات تیز باقی می‌مانند و عملکرد برش ثابت و مؤثر را در طول مدت استفاده از آن تضمین می‌کند.

 

4. ایجاد حرارت کم: خاصیت ایجاد حرارت کم کوراندوم زیرکونیا آن را برای کاربردهایی که گرمای بیش از حد می تواند باعث آسیب شود، مانند حذف پوشش ها از سطوح حساس مانند پلاستیک یا چوب، مناسب می کند.

 

5. تولید گرد و غبار کم: در مقایسه با سایر گزینه های رسانه های انفجار، کوراندوم زیرکونیا در طول فرآیند انفجار گرد و غبار کمتری تولید می کند. این می تواند برای حفظ محیط کاری تمیزتر و سالم تر مفید باشد.

 

به طور کلی، آلومینا زیرکونیا به دلیل سختی، دوام، سایندگی، قابلیت خود تیز شوندگی، ایجاد حرارت کم و ویژگی‌های تولید گرد و غبار کم، انتخاب محبوبی برای مواد انفجاری است.

به بالای صفحه بردن