اطلاعات

دانه های سرامیکی B60 رسانه انفجار برای مبدل حرارتی آلیاژ تیتانیوم 

رسانه انفجار مهره های سرامیکی B60 برای روشن کردن سطح لایه بردار مبدل های حرارتی آلیاژ تیتانیوم مناسب است. این یک نوع ریزدانه زیرکونیوم مذاب است. مواد زیرکونیا این رسانه شات بلاست را بسیار بادوام می کند. دانه های سرامیکی با ذوب و دمیدن الکتریکی تولید می شوند. پس از الک کردن، میزان گردی بالایی دارد و کروی شدن آن بیش از 85 درصد است. برای انفجار بر روی پوسته های مبدل حرارتی آلیاژ تیتانیوم، دانه های سرامیکی B60 می تواند بافت سطح پوسته را بهبود بخشد و به هدف کاهش تنش دست یابد.

ادامه مطلب »

رسانه انفجار آلومینا زیرکونیا برای تجهیزات کارخانه کاغذ

تجهیزات کارخانه کاغذ همیشه پر از زباله های ضخیم کثیف و سرسخت است، سندبلاست راه خوبی برای تمیز کردن دستگاه های کاغذ سازی است. رسانه انفجار آلومینا زیرکونیا به دلیل زبری و مقاومت در برابر سایش بالا برای این کار استفاده شده است. بیشترین مشخصات مورد استفاده برای انفجار 25% زیرکونیا آلومینا F24، F36 و F46 است.

ادامه مطلب »

استفاده از مهره های سیلیکات زیرکونیوم

دانه های سیلیکات زیرکونیوم یک ساینده سندبلاست کروی است که عمدتا از زیرکونیای ذوب شده تشکیل شده است. رنگ آن سفید مات و براق است و سختی آن از دانه های شیشه ای بیشتر است. به دلیل مقاومت بالای زیرکونیا در برابر سایش، ساینده های سندبلاست سیلیکات زیرکونیا دارای ویژگی بادوام خاصی هستند و عمر آزمایشی آن 25 برابر مهره های شیشه ای است. برای سندبلاست فلزات و آلیاژها استفاده می شود، می تواند به یک اثر سطح روشن و صاف دست یابد.

ادامه مطلب »

زیرکونیوم الکترو کوراندوم چیست؟

زیرکونیوم الکترو کوراندوم نوعی ساینده کامپوزیت آلومینا-زیرکونیا ذوب شده است که مواد زیرکونیومی (مانند شن و ماسه زیرکون یا زیرکونیوم سیلیس زدایی) را در فرآیند ذوب اضافه می کند. محتوای زیرکونیا زیرکونیا کوراندوم 25-40٪ است. با توجه به محتوای مختلف ZrO2، کوراندوم زیرکونیا به AZ25 و AZ40 تقسیم می شود. مقاومت سایشی کوراندوم زیرکونیا ده ها برابر بیشتر از کوراندوم ذوب شده از تک آلومینا یا آلومینا بوکسیت است. این یک ماده ساینده با چقرمگی و مقاومت در برابر سایش بالا است.

ادامه مطلب »
به بالای صفحه بردن